Дика природа завжди цікавила людини, і здається, що люди так близько до неї наблизилися, що тепер можуть добре зрозуміти її. Але який вплив робить людина на життя цієї самої дикої природи? Як зберегти її і далі в тому первозданному і прекрасному вигляді? Ці та багато інших питань намагається розглянути і відповісти на них у своєму документальному фільмі «Арктика 3D» режисер Грег Маггіпврі, який випустив свою кінострічку в прокат в дві тисячі дванадцятому році. Основний сюжет фільму – це природа Арктики , яка останнім часом переживає дуже сильні зміни. Так. Наприклад, з тим, що останнім часом відбувається глобальне потепління, то вічна мерзлота потроху таїть, а адже це справжня смерть для багатьох тварин, які мешкають в цій природній зоні.

У зв’язку з тим, що відбуваються, арктичний лід тепер замерзає на місяць пізніше, а це означає, що тварини цього краю змушені голодувати цілий місяць, але ж багато хто цього не витримує. У цьому фільмі дуже добре показана життя цих самих тварин, які змушені навіть поїдати один одного, щоб вижити. Так, у найвигіднішому становищі тюлені і моржі, які можуть цей місяць ще якось прожити за рахунок свого жиру. Але ось північним оленям і білим ведмедям доводиться набагато гірше.

У білих ведмедів саме в цей час йде ріст молодняку, який, на жаль, дуже часто не доживає до дорослого віку. Тому білі ведмеді вже відносяться до вимираючого типу. Фільм Арктика 3D (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Грег МакГилливрэй
В ролях: Ліенн Еллісон, Карстен Хойєр, Bjorne Kvernmo, Simon Qamanirq, Адам Рэвеч, Сара Робертсон, Меріл Стріп