Іноді за зовнішньою благополучністю відомих і багатих людей, можуть ховатися величезні проблеми, які здатні привести до руйнування душевної рівноваги. Багато з цих проблем, з’явилися ще в далекому дитинстві з тим, щоб перетворитися на справжню тягар для людини. Сінді Холл, з самого дитинства, здавався досить перспективним хлопчиком. Він завжди любив писати і зачаровував своїм талантом вчителів, які пророкували йому долю великого письменника. Справедливості заради, варто сказати, що так і сталося. Через довгі роки, Сінді знаходить своє покликання в письменстві. Йому з легкістю дається написання книг і він повністю впевнений в тому, що в них укладено сенс його життя.

Книги, які створює Сінді, відрізняються тим, що їх люблять. При цьому, люблять по-справжньому. Багато хто готовий віддавати останні гроші за праці головного героя, популярність якого змусить заздрити навіть самого бувалого письменника. Завдяки своїй творчості, Хол живе повним життям і може собі дозволити практично все, про що забажає.

Але, одного разу трапляється те, у що не може повірити, жодна людина, яка знає головного героя. Написавши кілька книг, письменник пропаде. Фільм Зникнення Сідні Хола (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Шон Крістенсен
В ролях: Яніна Гаванкар, Мішель Монахен, Ель Фаннінг, Логан Лерман, Маргарет Куеллі, Блейк Дженнер, Кайл Чандлер, Нейтан Лейн, Тім Блейк Нельсон, Яхья Абдул-Матін II