Здавалося б, що може бути тепліше, миліше і добрішими в цьому світі, ніж жіночий початок, ті турботливі материнські руки, що зігрівають у важку годину життя, що пошкодують і приголублять. І, звичайно, зроблять все можливе, щоб її домочадцям було добре і затишно в будинку, облаштованому її силами. Але персонажі, про які піде мова в цій кримінальній історії, були повною протилежністю всьому тому гідному і нормальному уявленню про жінку, яким її звикли бачити люди. Ці дами немов спростовували той природний початок, який відрізняє жінку від усіх інших представників людського і тваринного співтовариства.

І хто знає, хто буде кращим в цьому випадку, дика втішна тварина або ті самі жінки, яких складно назвати не тільки дамами, але і людьми зовсім. Так, вони були вбивцями. Справжнісінькими, злісними і мерзенними, яких тільки можна було собі уявити. Джин і Морган довгий час ховалися від очей людей, знімаючи убогу кімнатку на околиці міста. Ніхто б не міг подумати, що ці дві дамочки можуть бути настільки небезпечними для суспільства.

Сусідів, правда, трохи бентежило їх більш ніж дивну поведінку, а також спільне проживання під одним дахом. Фільм Жінки-вбивці (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ingrid Jungermann
В ролях: Ingrid Jungermann, Енн Карр, Шейла Vendes, Аннетт О’тул, Дебора Раш, Тамі Сэгер, Грейс Рекс, Шеннон о’ніл, Теренс Ненс, Родріго Лопрести