У центрі сюжету кінофільму виявляється молода жінка. Вона веде тихий спосіб життя. У головної героїні є люблячий чоловік, який всіляко дбає про неї. Але одного разу вона стикається з серйозною проблемою. Останнім часом красуня все більше підозрює, що чоловік їй зраджує. Регулярні затримки чоловік пояснює завалами на роботі. Однак жінка не вірить його словам. Вона вважає, що причиною дивної поведінки чоловіка є коханка. Ось тільки у дівчини поки що немає ніяких доказів того, що найдорожчий їй людина ходить наліво. Для того щоб переконатися в істинності своїх підозр, вона вдається до перевіреного засобу.

Головна героїня має намір скористатися прослуховуючої апаратури, яка залишилася у неї ще з часів роботи в правоохоронних органах. Поступово це заняття так захоплює жінку, що її зовсім перестає хвилювати питання, чим займається чоловік у вільний від роботи час. Вона починає отримувати задоволення від самого процесу спостереження за життям зовсім незнайомих людей.

І ця обставина анітрохи не бентежить дівчину. Вона не усвідомлює, що дивне захоплення є передвісником серйозних психологічних проблем. Фільм Земля птахів (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пітер Лінч
В ролях: Кетлін Манро, Девід Алпей, Бенджамін Ейрс, Мелані Скрофано, Джоріс Джарскі, Кара Гі