Події в картині розвиваються досить-таки моторошним чином. Відомо, що в 2005 році п’ятеро священиків скоїли страшний злочин. Вони вбили черницю. Але, чи так це невідомо. Справа в тому, що богослужителі стверджували, що в тіло цієї бідолахи вселився демон. Саме він і привів її до смерті. Ніхто досі не знає, правда це чи ні. Тоді головна героїня вирішила сама все дізнатися. Одна журналістка на ім’я Ніколь зібралася провести незалежне розслідування. Незабаром вона прибула на місце події. Чим більше дівчина дізнавалася подробиці того дня, тим більше її охоплював жах.

Багато хто підтверджував сказані слова священиками. Пізніше журналістка переконалася, що довести всю справу до кінця їм не вдалося. Демон не був вигнаний. Дівчина все більше втягується в цю справу. Більшість незрозумілих для неї речей призводять її до замішання.

Тепер на півдорозі вона не може залишити все. Але, поки вона і не знає, яка небезпека її чекає за рогом. Незабаром Ніколь зіткнеться лицем до лиця з цією сутністю. Фільм Закляття. Наші дні (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ксав’є Жансена
В ролях: Софі Куксон, Корнеліу Уліс, Бріттані Ешворт, Метью Заяц, Діана Владу, Florian Voicu, Раду Банзаров, Хав’єр Ботет, Іван Гонсалес, Алексіс Родні