Подейкують, що багато студентів займаються справами, які зовсім не пов’язані з їх майбутньою професією. Однак все-таки знаходяться ті, які намагаються хоч якось проявити себе в майбутній справі. І серед таких виявляються юристи, в архівах яких знаходиться величезна кількість справ, де можна знайти матеріали, які допоможуть розібратися в самих справжніх злочини та підвищити свій рівень. Знаходиться студентка, яка береться за справу, яка розслідувалася століття тому. Однак досить скоро їй вдається зрозуміти, що в цій справі надто багато плям і якщо скласти картинку воєдино, то можна з легкістю знайти всі факти і докази, які не змогли відшукати в минулому столітті.

І вона збирається розібратися з цією справою. Тільки от дівчина не замислюється про те, що витяг на поверхню таких даних може привернути непотрібну увагу і викликати досить неприємні емоції у інших людей. Саме в цей момент їй на допомогу приходить дуже принциповий сищик, який з радістю готовий розібратися в цій справі. Ця дивна пара навіть уявити собі не може, які ще пригоди їх чекають і з чим їм доведеться мати справу.

Однак чи готові вони до наслідків, які спричинить за собою втручання в такі давні справи і чи зможуть вони впоратися з усіма труднощами? Фільм Виклик мертвих (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Альберто Дж. Родрігез
В ролях: Ерік Робертс, Лейла Алмас, Хайме Севальос, Разаак Адоті, Ріган Уоллес, Аарон Періло, Тодд Дженкінс, Менні Ернандес, Філіп Едкінс