Фільм Три спальні, один труп: Таємниця Аврори Тігарден (2016) дивитись онлайн в HD якості


Аврора отримала лист від матері. У ньому говорилося, що їй негайно потрібна допомога продажам з декількох будинків. З-за хвороби жінка виявилася не в змозі самостійно впорається з роботою і тому начальство погрожувало звільнити її. Щоб допомогти мамі, головна героїня залишила всі свої справи і негайно вирушила додому. Вона добре вивчила вдома і підготувала документи. Кожному покупцеві, зацікавленій в придбанні особняків, вона могла з легкістю розповісти всю історію цих будівель. І ось коли дамі здалося, що у неї ось-ось вийде оформити договори на продажу всіх будинків, сталася трагедія.

У кожному з будівель був знайдений труп. Троє людей виявилися вбиті в будинках, які повинна була продати юна красуня. І тепер вона хоче розгадати таємницю їх смерті. Але зробити це не так легко, як може здатися. Адже в близькому оточенні жінки є хтось, кому невигідно, щоб вбивця був знайдений.

Після того, як одразу в двох будинках, виставлених на продаж, виявилися тіла, Аврорі стало ясно, що в місті орудує дуже небезпечний злочинець. Фільм Три спальні, один труп: Таємниця Аврори Тігарден (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Лінн Стопкевич
В ролях: Кендес Камерон Бурі, Лекса Дойг, Меріл Хеннер, Пітер Бенсон, Яннік Біссон, Міранда Фрігон, Брюс Доусон, Ніколь Олівер, Джиллз Пэнтон, Скотт Лістер