Офіцер Кей – самий відповідальний представник місцевої поліції, який здійснює свою професійну діяльність в особливому лос-анджелеському підрозділі. Здійснюючи полювання на реплікантів, Кею вдалося одного разу з’ясувати одну особливу таємницю, розшифровка якої згубна для людства. Ознайомившись з нею, офіцер поліції розуміє, що людське суспільство знаходиться на межі вимирання. Що ж потрібно зробити для того, щоб подібна небезпека минула? Для з’ясування всіх деталей подібного явища, Кей приступає до пошуку колишнього офіцера Ріка Декарда, який зник рівно 30 років тому.

Чи зможе він знайти цього офіцера для допомоги або ж йому доведеться самостійно захищати власне людство? Продюсер Скотт Рідлі і режисер Вільнев Дені вирішили зняти кінострічку за мотивами роману під назвою Чи мріють адроїди про електроівців? відомого письменника Філіпа Ріка. При цьому варто звернути увагу на те, що фільм той, що Біжить по лезу 2049 був знятий і екранізований в 1982 році, так як це була лише перша частина. Головна роль офіцера Кея дісталася Райану Гослінгу, який вже раніше знімався в таких фільмах, як Ла-ла-Ленд і Мисливці на гангстерів.

У всіх трейлерах до фільму звучала музика Вангеліса-відомого композитора. Так само напередодні екранізації до кінострічки були придумані тизери. Фільм Той, хто біжить по лезу 2049 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дені Вільньов
Актори: Ана де Армас, Райан Гослінг, Джаред Лето, Маккензі Девіс, Харрісон Форд, Робін Райт, Дейв Батіста, Ленні Джеймс, Баркхад Абді, Сільвія Хукс