Фільм Тихий приют (2016) дивитись онлайн в HD якості


Кілька співробітників медійного агентства вирішують провести вихідні де-небудь за містом. Ночівля в наметі їх не влаштовує, і вибір падає на особняк, що стоїть посеред лісу. Мальовничі пейзажі, чисте повітря, зближення з матінкою природою – ось про що думають молоді люди. Прибувши на місце, все в передчутті чудового проведення часу. Далеко від інтернету і соціальних мереж кожен радіє тій атмосфері, в яку потрапив. Лише трохи насолодившись умиротворенням, основні дійові особи стикаються з серйозною проблемою.

Спочатку вони виявляють зникнення одного з друзів. Розшукуючи його в ізольованому від цивілізації будинку, працівники медіа-компанії знаходять документи, що свідчать про те, що раніше тут розташовувалася приватна психіатрична лікарня. Більше того, цю клініку закрили після звинувачень у протизаконних діях. Подальші пошуки зниклого не увінчуються успіхом. Фільм Тихий приют (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Паніка охоплює мешканців будинку і їх вже лякає кожен сторонній звук. Ніхто вже й не думає про відпочинок, нова мета-вижити. Однак це завдання ускладнена, оскільки один за іншим хлопці стають жертвами похованих в особняку таємниць.

Режисер: Ейс Джордан
В ролях: Джон Керрі, Елі Білднер, Ден Ді Хуліо, Триста Робінсон, Донні Боас, Ребекка Піткін, Лендон Ешворт, Мелані Авалон, Ейдан Флінн, Девон Огден