Сюжет фільму розповідає історію успішного адвоката на ім’я Річард Ремзі. Всю свою кар’єру чоловік намагався уникати провальний справ. Однак навіть таким принциповим людям доводиться робити винятки. У сім’ї його знайомих сталося неймовірне вбивство. Загинув Бун Лассістер від удару ножем прямо в серці, а в події звинуватили сина цієї людини-Майка. Адвокат і за сумісництвом один сім’ї прагне дізнатися всю правду про події, але стикається зі складнощами: Майк не вимовляє ні слова. Незабаром проходить слухання у справі про вбивство старшого Лассістера, на якому його сина судять за всією суворістю, незважаючи на неповнолітній вік підсудного.

Бун знає, що у його загиблого друга був досить важкий характер, але у адвоката не вкладається в голові той факт, що Майк, якого він пам’ятає ще маленьким, здатний на такий злочин. На самому слуханні адвокат відмовляється від вступного слова, так як сам ще не знає подробиць справи. Фільм Тільки правда (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вся його надія на те, що син друга одумається і заговорить з ним. А поки Річарду доведеться працювати іншими методами. І що б довести невинність свого клієнта, чоловікові доведеться вислухати всіх свідків і самому зробити висновки.

Режисер: Кортні Хант
В ролях: Кіану Рівз, Рене Зеллвегер, Гугу Эмбата-Рв, Шон Бриджерс, Джеймс Белуші, Кеннет Чої, Гебріел Бассо, Крістофер Беррі, Томас Мерфі, Лара Грайс