Головною героїнею картини є молода жінка на ім’я Емма Філдінг. Емма – приваблива, цілеспрямована і прониклива жінка, яка працює археологом вже багато років. Вона вирішила стати археологом і піти по стопах свого покійного батька, який все своє життя присвятив численними копіткою розкопок. В останні роки власного життя батько Емми загорівся ідеєю знайти перших американських поселенців під час своїх розкопок, проте ця ідея не зустріла теплого прийому у його колег. Більш того, вони відкрито насміхалися над археологом і починали сумніватися в його душевному здоров’ї. Після того, як батько Емми помер, а його справа залишилася незавершеною, дівчина вирішила продовжити справу його життя.

Під час розкопок Емма несподівано для себе і всієї своєї команди виявляє в землі труп людини. Через цю подію Емма виявляється втягнута в досить-таки заплутане і складне розслідування, яке призводить до несподіваних відкриттів. Фільм Таємниця Емми Філдінг (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Еммі доведеться стати детективом, жертвою, головною підозрюваною і слідчим, щоб розібратися в цій небезпечній і ризикованій справі. Але жінці також потрібно пам’ятати про свою главу мети: відновити ім’я і репутація покійного батька.

Режисер: Дуглас Барр
В ролях: Тесс Аткінс, Мартін Каммінс, Адам Димарко, Суніта Прасад, Кортні Торн-Сміт, Джеймс Таппер