Хасан проживає в Тегерані, працюючи режисером у великій телекомпанії. Однак останнім часом на нього обрушилася ціла купа серйозних неприємностей. Чоловіка відсторонили від улюбленої роботи через його надмірно «ліберальні» погляди на те, що відбувається в Ірані. Дружина ж залишила чоловіка-невдахи, підшукавши собі більш перспективного кавалера. До того ж, стара мати головного героя потихеньку божеволіє через прогресуючого психічного захворювання. Молода людина насилу справляється з усіма цими проблемами. Між тим в іранській столиці оголошується маніяк, який відрізняється дуже незвичайним вибором жертв. Він полює на відомих режисерів, холоднокровно вбиваючи їх.

На лобах бідолах злочинець залишає одне і те ж слово «свиня». Правоохоронці докладають максимум зусиль, щоб відшукати хитромудрого лиходія. Ці незвичайні події привертають увагу і Хасана. Чоловіка дратує той факт, що маніяк ігнорує його існування. Справа в тому, що головний герой звик вважати себе невизнаним генієм режисури.

І такий дивний вибір жертв з боку психопата зачіпає честолюбство головного героя. Тим часом поліцейським вдається вийти на слід невловимого вбивці. Фільм Свиня (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Мані Аліреза Хагігі
В ролях: Хассан Маджуні, Лейла Хатамі, Лейлі Рашиді, Паріназ Ізадйар, Сіамак Ансарі, Айназ Азархуш, Алі Багері, Мина Джафарзаде, Алі Мосаффа