Герой кінострічки живе в невеликому містечку і тут життя протікає тихо і спокійно. У нього була сім’я і між подружжям завжди панувало взаєморозуміння, вони ніколи не сварилися і дбайливо ставилися до своїх відносин. Він не міг і подумати, що одного разу в його житті відбудеться велика трагедія і він втратить людину, яку найбільше любив. У Субурбиконе ніколи не відбувалося ніяких злочинів і цього могли бути лише невеликі крадіжки. Але, повернувшись додому в абсолютно простий день, герой кінострічки виявив на підлозі бездиханне тіло своєї дружини.

Ця подія сильно відбилася на нещасному чоловікові і він не знав, як йому жити далі. Незабаром він розуміє, що за вбивство своєї коханої людини, він повинен відплатити тим же і він відправляється на пошуки винних. Він залишився зі своїм маленьким сином, який ніяк не міг зрозуміти, що відбувається з його батьком. При цьому син думав, що його мама жива і просто міцно спить. Фільм Субурбікон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Це ще більше гризе вдівця і тоді він вирішує будь-що відшукати злочинців, і тільки потім він зможе жити спокійно. Герой фільму впевнений в тому, що таке жахливе вбивство скоїв хтось із місцевих жителів міста де він проживає.

Режисер: Джордж Клуні
В ролях: Метт Деймон, Оскар Айзек, Джош Бролін, Джуліанна Мур, Гленн Флешлер, Меган Фергюсон, Майкл Коен, Джек Конлі, Гері Басараба, Стів Монро