Ти Кей Вілсон вже багато років займає посаду єпископа церковного приходу. Він є шановним членом суспільства. Місцеві жителі регулярно звертаються до побожного чоловіка за порадою. Разом зі своєю дружиною священнослужитель виховує двох дітей. Він розраховує, що Данте піде по його стопах, здобувши освіту в духовній семінарії. Донну ж містер Вілсон мріє видати заміж за гідну людину. Однак подорослішали брат з сестрою серйозно розходяться в поглядах на навколишній світ зі своїм батьком. Вони намагаються не перечити батькові, який у всьому дотримується строгих принципів. Але все змінюється, коли Данте знайомить все сімейство зі своєю дівчиною.

На ті Кея ця розв’язна особа справляє вкрай неприємне враження, про що він відразу повідомляє нащадку. Однак юнак більше не збирається слухати свого батька, бачачи в ньому мало не домашнього тирана. Але ще більшу напругу у відносинах між двома родичами настає, коли молода людина заявляє, що не має наміру ставати церковнослужителем. Фільм Син проповідника (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У конфлікті Донна, що розгорівся, встає на бік брата. Вона теж не бачить себе в ролі смиренної домогосподарки, життя якої наповнене лише вирішенням побутових питань.

Режисер: Трей Хейлі
В ролях: Крістіан Кійес, Кліфтон Пауелл, Веларі Петтіфорд, Дрю Сидора, Ванесса Белл Келлоуей, Келліта Сміт, Бріттані Перрі-Рассел, Джеліл Уайт, Ентоні Монтгомері, Джеймс Блек