За збігом обставин Саммер потрапляє в страшну аварію. В себе молода людина приходить лише в місцевій лікарні. На щастя, йому вдалося уникнути серйозних травм. При цьому здивований хлопець виявляє у себе здатність бачити майбутнє. І незабаром він на власному прикладі переконується в користі цього незвичайного дару. В одному з бачень головний герой спостерігає, як незнайомець холоднокровно розправляється з його коханою. Приголомшений чоловік розуміє, що тепер у нього в запасі є всього декілька днів на те, щоб врятувати свою дівчину, запобігши даний злочин.

Покинувши медустанову, він приступає до пошуків майбутнього вбивці. Саммер відчуває, що лиходій постійно знаходиться десь неподалік від нього. Однак відшукати абсолютно незнайому людину в багатолюдному місті дуже непросто. Головний герой змушений вдатися до допомоги своїх унікальних здібностей, щоб досягти мети. Але навіть вміння заглянути в майбутнє виявляється безсило в такій ситуації. Фільм Розшукується в Айдахо (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хлопцеві доводиться покладатися лише на свою інтуїцію і кмітливість. Чи зможе він запобігти вбивству, змінивши хід часу? Або ж Саммеру судилося втратити найближчу людину?

Режисер: Ерік Коллі
В ролях: Халлі Шеперд, Каспер Ван Дін, Уес Ремсі, Тед Руні, Шон Крістіан, Алексіс Монни