Головні герої разом росли і проживали в маленькому містечку, штату Каліфорнія. Вони звикли ділити всі радощі і прикрощі, але спалахнув одного разу конфлікт розділив їх. Хлопці закохалися в одну і ту ж дівчину і це стало перешкодою для дружби. Красуня віддала перевагу Джейку, а Адам був змушений залишити рідну провінцію. Хлопець вирішив облаштуватися в мегаполісі і назавжди забути про негативне минуле. Він знайшов хорошу роботу, створив сім’ю і все було добре. Але йому знову довелося побачитися з колишнім приятелем через сумні обставини. Мати хлопців несподівано зникла, і ніхто не уявляв, де вона може перебувати.

Вони хотіли самостійно відшукати її, але все було марно. У підсумку, хлопці звернулися до родича і спільними зусиллями почали шукати жінку. Вони намагалися вхопитися за будь-яку інформацію, аби напасти на слід зниклої. Але, перед цим, героям слід було розібратися в своїх відносинах і вирішити безперервний конфлікт. В такому стані нереально було щось зробити разом, тим більше, настільки серйозна справа.

Незабаром вдалося з’ясувати про схожий випадок, що стався в шістдесятих роках. Тоді молода жінка намагалася протистати якомусь злу, рятуючи власну дитину… Фільм Розбуди тінь (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дж.С. Вілсон
В ролях: Джеймс Зимбарди, Скайлер Калеб, Джин Смарт, Емілі Сомерс, Андреа Хант, Роберт Р. Шафер, Раам Уайнфелд, Грейс Ван Дін, Софі Лэйбелл, Кейсі Крамер