Фільм Реальні вбивства: Таємниця Аврори Тігарден (2015) дивитись онлайн в HD якості


Сюжет фільму розгортається навколо дівчини на ім’я Аврора, яка працює в бібліотеці. Весь вільний час вона присвячує читанню своїх улюблених детективів. Гей так подобається цей літературний жанр, що вона навіть очолила «Клуб реальних вбивств», в якому любителі детективів намагаються розбирати реальні злочини. Вони аналізують всі деталі і пробують визначити, хто ж насправді вбивця. Одного разу на одній із зустрічей членів клубу сталося щось дивне.

До них прийшли співробітники поліції і повідомили, що в будинку Джеральжа, одного з учасників спільноти, сталося вбивство – жертв стала його дружина Мемі. Поліція повідомила, що жінка знала вбивцю, адже вона сама відкрила йому двері. Тому всі підозри падають саме на чоловіка жертви.

Однак Аврора переконана, що Джеральд не винен, адже він дуже любив свою дружину. Тому героїня починає власне розслідування цього вбивства, скоєного в «англійському стилі». Фільм Реальні вбивства: Таємниця Аврори Тігарден (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Мартін Вуд
В ролях: Кендес Камерон Бурі, Меріл Хеннер, Лекса Дойг, Брюс Доусон, Пітер Бенсон, Робін Данн, Міранда Фрігон, Крейг Марч, Бернадетт Бек, Чак Кемпбелл