Трьох чарівних дівчат об’єднує спільне минуле. Багато років тому вони потрапили в лапи кількох мерзотників. У полоні дівчаткам довелося пережити чимало мук і страждань. Однак постійні знущання і побої не зломили їх дух. Зрештою на слід нещасних полонянок вийшли співробітники правоохоронних органів. Головні героїні опинилися на волі, про яку мріяли весь цей час. Але їх хитромудрим мучителям вдалося уникнути кримінального покарання. Вони залягли на дно, щоб позбутися настирливої уваги поліцейських. З тих пір витекло багато води. Але час не зміг залікувати отриманих в дитинстві душевних травм дівчат, які зовні виглядають цілком благополучно.

Вони підтримують один з одним зв’язок, регулярно влаштовуючи зустрічі. Об’єднані однією бідою приятельки планують суворо помститися своїм кривдникам, які аж ніяк не забули про свої маленькі «розваги». До головних героїням потрапляє інформація, завдяки якій вони сподіваються відшукати лігво лиходіїв. Фільм Психи (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Дівчата відмінно підготовлені до зустрічі з негідниками, так що вони впевнені в успіху своєї справи. Однак безстрашним подружкам належить піти на чималі жертви, щоб восторжествувала справедливість.

Режисер: Сенді Чухадар
В ролях: Анджеліка Чітвуд, Деніел Рамос Клаутьер, Мелісса Олена Джонс, Вінс Піглер III, Обрі Вейкінг