Увага стрічки зосереджена на групі молодих людей. Вони пристрасно цікавляться всім, що пов’язано з паранормальними явищами. Головні герої подорожують по різних місцях в надії відобразити на відеоплівку примари або полтергейст. Одного разу вони дізнаються про покинуту в’язницю, яка знаходиться далеко від великих міст і жвавих трас. Подейкують, що там ставилися нелюдські досліди над ув’язненими. Так що місцеві старожили намагаються обходити це місце з негативною енергетикою стороною. «Мисливці за привидами» вирішують відправитися туди, щоб самостійно перевірити чутки про нібито мешкають в напівзруйнованій в’язниці привидів.

Через кілька годин вони добираються до кінцевої точки свого маршруту. У передчутті гострого сплеску адреналіну товариші заходять в сіре, безлике будівля. І незабаром вони переконуються в тому, що похмура репутація цього місця відповідає реальності. Дружна компанія стикається з цілою низкою містичних подій, від яких у них встає дибки волосся на потилиці.

Однак, незважаючи на це, вони продовжують досліджувати в’язницю. Головних героїв чекають страшні знахідки і лякаючі секрети, які приховують в собі старі руїни. Фільм Проти ночі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Брайан Кавалларо
Актори: Josh Cohen, Leah Holleran, Hannah Kleemann, Erik Kochenberger, Yesenia Linares, Luke Persiani, Nicole Souza, Тім Торре, Френк Уейл, Amy Zenone