Пропала чотирирічна дівчинка Аманда, яка була викрадена в середу вранці. Через три дні поліція не має відомостей, щоб вийти на слід злочинців. Керує розслідуванням капітан поліції Бостона Джек Дойл, який в минулому пережив смерть 12-річної дочки. Підозра падає на втікача педофіла Корвіна, який може перебувати неподалік. До Патріка Кензі звертається за допомогою подружжя Макріді. Вони просять посприяти поліції в пошуку племінниці. Патрік і його подруга Анджела займаються приватними детективними розслідуваннями. Досі вони робили те, що шукали живих людей поза небезпеки, які є боржниками, ховаються від правосуддя, але працювати в такому напрямку не доводилося.

Анджела боїться знайти мертву дитину, зіткнутися віч-на-віч з насильством, тому не хоче братися за розслідування. Але все-таки вони йдуть опитувати свідків. Ставлення матері-одиначки Хелен і її подружки до детективів викликає. Вони вважають, що люди прийшли не допомагати, а прославитися за чужий рахунок. На вбиту горем мати Хелен не скидається і неохоче дає свідчення. Фільм Прощай, крихітко, прощай (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З’ясовується, що під час злочину вона перебувала в компанії Рея, місцевого наркоторговця, а сама наркокур’єр мафіозі Чизай, від якого приховала виручку. Але чи є це справжньою причиною трагедії, і в чиїх руках дитина, детективам належить з’ясувати.

Режисер: Бен Аффлек
В ролях: Кейсі Аффлек, Мішель Монахен, Морган Фріман, Ед Харріс, Емі Райан, Джон Ештон, Емі Мэдиган, Тітус Уэлливер, Майкл Кеннет Вільямс, Еді Гатегі