Колись Ла Йорона вважалася найкрасивішою дівчиною в місті. Юна особа стала дружиною багатого і впливового чоловіка і була щаслива заміжня, виховуючи двох чудових діточок. Однак її обранець не відрізнявся вірністю і повагою до своєї коханої. Дізнавшись про зраду, Йорона задихалася горем і відчаєм, усвідомлюючи, що не зможе жити, знаючи про невірність самого коханої людини. Взявши дітей до річки неподалік, молода жінка втопила крихіток, а після і сама зникла під водною гладінню. Душа матері, яка вбила власних дітей, не змогла возз’єднатися з ним у потойбічному світі, а дух, що вчинив грішний вчинок, продовжує бродити по околицях.

Кожен, хто почує плач мексиканського примари, приречений на смерть, а маленьких дітей, що залишилися без нагляду дорослих, плаче жінка забирає з собою, сподіваючись спокутувати свій божевільний вчинок. Мати-одиначка Анна Тейт-Гарсія не знайома з древнім мексиканським фольклором. Жінка працює в органах опіки і містить сина і дочку. Фільм Прокляття Ла Йорони (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Не так давно вона дізналася, що віддані на піклування хлопці опинилися в неблагополучній сім’ї, а жінка, яка взяла на себе зобов’язання матері, стверджує, що діти пропали. Поліцейське розслідування зайшло в глухий кут, як і здогадки Анни.

Режисер: Майкл Чавес
В ролях: Лінда Карделліні, Реймонд Крус, Марісоль Рамірез, Патрісія Веласкес, Шон Патрік Томас, Roman Christou, Джейні-Лінн Кінчен, Тоні Амендола, Ірен Кен, Oliver Alexander