Ед і Лоррейн Уоррена нарешті змогли заховати прокляту ляльку Аннабель там, де її ніхто не знайде і були впевнені, що тепер весь світ знаходиться в безпеці. Але все виявилося не так райдужно, як вони думали. Їм терміново потрібно було виїхати і вони залишають свою дочку разом з недалекою і наївною нянею. Герої і не могли уявити, що дівчина не просто здогадається запросити в чужий будинок подругу, але і стане вивчати це місце, хоча була попереджена про те, що цього не варто робити. Даніела вирішила заглянути сюди, прийшла не просто так, а мала намір втілити свій план в життя вірячи, що в цьому будинку знайде шлях у потойбічний світ.

Дівчата не замислюючись про небезпеку вирішують спуститися в підвал і як слід вивчити його, що призводить до того, що незабаром вони опиняються в небезпеці. Саме тут була захована Аннабель, та сама лялька, яка керує душами людей і тепер дівчата опиняються на її території. Даніела, яка хотіла просто поговорити з душею свого покійного батька, в чиїй смерті себе вінілу, тепер опиняється в серйозній небезпеці. Фільм Прокляття Аннабель 3 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Дівчатам доведеться зовсім не просто, перш ніж вони впораються з усіма небезпеками, які їх тільки чекають і постараються розібратися з усіма проблемами поки не повернулися господарі будинку.

Режисер: Гарі Доберман
В ролях: Маккенна Грейс, Медісон Айсмен, Кеті Саріф, Віра Фарміга, Патрік Вілсон, Майкл Чіміно, Самара, Чи Кензі Каплан, Шаде Катаріна, Майкл Патрік Макгілл