Марк Ланьє зізнається у вбивстві свого сина, але відмовляється пояснювати. Він винен, ось і все: немає необхідності шукати винуватця. Трістан Дельмас, амбітний молодий адвокат, призначений захищати Марка проти волі останнього. У пошуках правди Трістан заглядає в сім’ю Ланьє, розкриваючи темні зони і невисловлені речі. Він також розуміє, що його розслідування триває в поліції, розшукуючи вбивцю молодих жінок. Діти є для батьків завжди найближчими, рідними і дорогими людьми. Таким був для Марка Ланьє його син Алекс. Він просто не мислив без нього свого життя.

Але одного разу хлопчика не стає і, розслідуючи вбивство, в ньому правоохоронці підозрюють батька. Той не заперечує своєї причетності до злочину, проте категорично відмовляється провести мотивацію свого моторошного вчинку. Трістан Дельмас, його адвокат, ретельно вивчає справу і у нього виникає безліч питань.

Він намагається встановити істину і допускає той факт, що Марк міг взяти на себе чиюсь провину. А якщо ні, під впливом чого він це зробив? Фільм Привид смерті (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ксав’є Дюрринже
В ролях: Jules Durringer, Хьюго Бекер, Флорі Бонавентура, Венсан Жуан, Сліман Йефса, Ізабель Рено, Патрік Ле Мауфф, Бенжамін Вуазен, Елізабет Макокко, Дідьє Бурдон