У дитинстві Лаура втратила батьків. Але доля дівчинки склалася щасливо. Після недовгого перебування в притулку її удочерили. Минуло тридцять років і вже доросла Лаура обзавелася власною родиною і разом з чоловіком Карлосом і сином Симоном вирішила повернутися туди, де проходило її дитинство. Будинок, де раніше жили осиротілі діти, розташовувався в мальовничому місці, майже на березі моря. Лаура купує цей особняк і планує відкрити там інтернат для особливих дітей. Все складалося вдало і справа йшла до відкриття. Але незадовго за урочистості Лауру стало турбувати дивну поведінку сина.

Симон спілкувався з уявними друзями, часто блукав самотою по узбережжю і агресивно реагував на спроби матері переконати його в існування невидимих приятелів. Незабаром хлопчик пропав. Горю матері не було меж, але пошуки не дали ніяких результатів. Здавалося, Симон безслідно зник. Минуло дев’ять місяців. Поліція припинила пошуки дитини, проте Лаура все ще не втрачала надії. Фільм Притулок (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Її чоловік Карлос, бачачи страждання дружини, запевняє її покинути це місце. Але Лаура не слухає його. Жінка бере на себе сміливість зайти занадто далеко, щоб в лабіринті хитких спогадів і привидів відшукати нарешті свого сина.

Режисер: Хуан Антоніо Байона
В ролях: Белен Руеда, Фернандо Кайо, Рохер Принсеп, Мабель Рівера, Монтсеррат Карулья, Андрес Гертрудикс, Едгар Вівар, Оскар Касас, Мирейа Рено, Хеорхина Авельянеда Рита