Справжній садист на прізвисько Конструктор, який уявив себе Всевишнім, вирішив, що на нього покладена «священна» місія. Хлопець мав намір очистити Землю від злочинців та інших аморальних осіб, зуміли піти від правосуддя. Для цього він винаходив різноманітні хитромудрі пастки, в результаті чого в страшних муках гинули нещасні люди. Хоча негідник вже давно мертвий, його справа продовжує жити. Марк Хоффман вирішив стати послідовником Конструктора. Молодий чоловік багато чому навчився у покійного «генія», тому має намір відправити на той світ чергову партію провинилися.

Йому вдалося заманити потенційних жертв у надійно закрите від зовнішнього світу приміщення. Раптово п’ятеро абсолютно незнайомих людей прокинулися зі сталевим нашийником на шиї. Марк уважно спостерігає за процесом. Себе він представляє у вигляді ляльковода, що насолоджується тим, як нещасні намагаються вибратися назовні. Правда і великі злочинці допускають непоправні помилки. На слід Хоффмана вийшов спеціальний агент ФБР Страм. Фільм Пила 5 (2008) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На цей раз страж порядку постарається обчислити маніяка, щоб назавжди позбавити світ від його присутності. При цьому постійно слід дотримуватися обережності, адже ніколи не знаєш, де божевільний винахідник залишив смертельний сюрприз.

Режисер: Девід Хэкл
В ролях: Тобін Белл, Костас Менділор, Скотт Гордон-Паттерсон, Бетсі Расселл, Джулі Бенц, Миган Гуд, Марк Ролстон, Карло Рота, Грег Брайк, Лаура Гордон