Один хірург дуже уважно проводив операції і йому вдалося з’ясувати, що в тілі більшості його пацієнтів перебували досить дивні мікросхеми. Він був упевнений, що всі вони інопланетного походження, а це означає що прибульці дуже сильно зацікавилися землянами. Йому стало цікаво, що ж все це означає, проте він не залишав чужорідні предмети в тілах людей, а витягав їх бажаючи вивчити і привернути увагу громадськості. Мовчати про подібним він теж не мав наміру, в плани чоловіка входило розібратися з цим і з’ясуйте всі деталі подібного вторгнення.

Однак було не просто спробувати розібратися в цій справі і зрозуміти, в який момент інопланетяни так сильно цікавилися мешканцями землі і що їх спонукало на подібні вчинки. Однак чоловік був упевнений, що не можна залишати подібне без уваги. Більше того, йому стало цікаво коли і яким чином всі ці мікросхеми впроваджувалися в тіло людей і до яких наслідків подібні операції приводили, так як він був упевнений, що вони безпечні.

Що ж чекає хірурга надалі і чи зможе він відшукати спосіб як розібратися в намірах інопланетян і зрозуміти, що саме вони намагаються з’ясувати про людей? Фільм Пацієнт номер сімнадцять (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джеремі Кеньон Локьер Корбелла
В ролях: Роджер Лейр, Стів Колберн, Крістофер К., Джеремі Кеньон Локьер Корбелла