Фільм Осілі (2018) дивитись онлайн в HD якості


Двоє туристів заблукали в лісі і набрели на відокремлену ферму. Господиня, мила молода жінка на ім’я Елла, зустріла їх привітно, але її чоловік Адам люто кинувся на Непроханих гостей з рушницею, питаючи, Хто розповів туристам про їхню ферму? Хлопці нічого не знають, і тоді Адам садить їх у свою машину і везе геть. А незабаром в газетах з’являється стаття про безслідне зникнення цих двох туристів. Так починається фільм режисера Такаші Дошера «Осіли». Лілі Девіль – молода студентка, яка страждає від раку. Для неї життя вже скінчена і дівчина насилу утримує сльози наодинці з собою.

Але з оточуючими вона мила, безтурботна і привітна. Вона вирушає в похід в той самий ліс, де пропали двоє туристів, і, як водиться, втрачає дорогу, незабаром наткнувшись на ту саму ферму. Лілі втрачає свідомість, і її підбирає Елла. Прийшовши до тями, Лілі хоче відправитися далі, але господиня утримує її, запропонувавши вечерю, ванну і нічліг.

Незабаром з’являється Адам, а ще пізніше стає ясно, що ніхто не відпустить героїню з цієї ферми, тому що вона може розкрити таємницю цієї пари всьому світу… Фільм Осілі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Такаші Дошер
В ролях: Лідія Вілсон, Мадлен Брюер, Нік Блад, Марк Ешворт, Кевін Уейн, Дизель, Валері Тосі, Чандлер Манесс, Брайан МакКлюр, Елізабет Бечка