Коли в сім’ї в кінокартині «Однієї крові» померла мати, абсолютно всі члени сімейства переживали досить складний період у своєму житті, і виключно Лукас намагається зрозуміти, що ж сталося насправді, не рахуючи переконань дружини в зворотному. У кожній сім’ї присутні власні секрети, а також безліч секретів в шафах, так що сім’я Мейєрів також не є винятком. Це цікавий фільм, який зможе продемонструвати сімейні стосунки такими, якими вони можуть бути насправді. У кожній родині є свої секрети, і сім’я Мейєрів теж не виняток.

За сюжетом «1-ї крові» це сімейство довго і щасливо жило дружною сім’єю. Але все різко змінилося, коли несподівано померла мама родини. Раптова смерть матері приводить все сімейство в жах, і лише Сантьяго намагається знайти причину, незважаючи на доводи своєї дружини. Фільм Однієї крові (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Сантьяго — єдиний, хто зберіг здоровий глузд у всьому сімействі. Він не зупиниться ні перед чим і ні перед ким, адже для нього істина куди дорожче думок інших членів родини, навіть коханої дружини.

Режисер: Мігель Кохан
Актори: Оскар Мартінес, Пауліна Гарсіа, Долорес Фонці, Дієго Веласкес, Норман Бріскі