Льюїс пай-хлопчик з коледжу таємно закоханий в подружку, яка живе в Колорадо. Коли даму серця кинув черговий коханець, дівчина дзвонить Льюїсу, щоб поплакатися в жилетку. Мила подружка повідомляє приятелю, що мріє про поїздку, щоб розвіятися і забути любовні невдачі. Романтична особа симпатизує студенту, який бажає зближуватися з дівчиськом з двору, але обманює себе помилковим уявленням про дружбу. Винахідливий романтик складає історію про своє вживаному автомобілі, який зможе відвезти знемагаючу від нудьги красуню в невідомі дали. Взявши напрокат крайслер, Льюїс мчить по шосе назустріч любові і щастя.

Віддзвонившись батькам, мандрівник дізнається від неприємностей старшого брата, який потрапив за пияцтво в поліцейський відстійник. Щоб виручити пройдисвіта і телепня Фулера, зведений брат на крайслер робить гак в Солт-Лейк-Сіті. Взявши на поруки родича і сплативши штраф за порушення правопорядку, Льюїс бере з собою Фулера. На заправці заповзятливий і діяльний вигадник за сорок доларів встановлює на орендовану крайслер передавач. Фільм Нічого собі поїздочка (2001) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Мандрівники на шосе в ефірі починають вести переговори заради забави. Талановитий Льюїс прекрасно імітує жіночий тоненький голосок невинної заводний леді. У гру включається незнайомець на прізвисько Іржавий цвях.

Режисер: Джон Дав
Актори: Стів Зан, Пол Уокер, Лілі Собескі, Джессіка Боуман, Стюарт Стоун, Бейзіл Уоллес, Брайан Лекнер, Мері Уікліфф, Маккензі Саттертвейт, Делл Йонт