Сюжет фільму простий, але сама дія показано в зворотному хронологічному порядку, який відновлений. Вся дія відбувається в один день. Чоловік Маркус слухає розповідь дружини Алекс про те, що вона бачила дивний сон, де йшла по червоному коридору, який розламався у неї під ногами навпіл. Трохи пізніше вона дізнається, що чекає дитину. Таку подію подружжя вирішують відсвяткувати, відвідавши гучну вечірку, куди запрошений і колишній чоловік П’єр. Алекс, випивши, закочує скандал і йде додому. На шляху їй потрібно пройти підземним коридором з червоним освітленням, і на неї накидається садист по кличці Солітер. Він б’є і довго ґвалтує вагітну жінку.

Алекс нестямі, а Маркус з П’єром загоряються бажанням помститися кривдникові. Вони шукають Його і знаходять в BDSM-гей-барі. Зав’язується бійка, але Солітер вдається побити Маркуса, в результаті чого той сам майже перетворюється в жертву сексуального насильства. Ситуацію рятує П’єр, який довго-більше 20 разів-б’є насильника вогнегасником по голові, ламаючи йому череп. Маркус потрапляє в лікарню, а П’єру пред’являють звинувачення за вбивство першого ступеня. Фільм Незворотність (2002) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Раптово сцена змінюється, і з’являються два чоловіки, один з яких скаржиться іншому, що його посадили за секс з дочкою. На вулиці виникає шум, і вони розуміють, що він йде з гей-бару поблизу.

Режисер: Гаспар Ное
Актори: Моніка Беллуччі, Венсан Кассель, Альбер Дюпонтель, Джо Престіа, Філіп Наон, Стефан Друо, Жан-Луї Кост, Мішель Гондуэн, Мурад Хима, Эллаль