Екранізація твору Т. Дрері. Головний герой кінокартини-простий хлопець на ім’я П’єр, він бармен. У нього багато неприємностей, але він твердо впевнений, що все налагодиться. Справа в тому, що у його коханої пневмонія, тому вона лежить в лікарні. У їхніх стосунків немає майбутнього, і вона пориває з П’єром. Як то кажуть: прийшла біда-відчиняй ворота. Проблеми посипалися на бідолаху як дощ. Він відправляється на вечірку, але перебравши, приходить не додому, а до інших людей, лякаючи їх. Тому його заарештовують. Незабаром він зустрічає Стеллу, але ця зустріч втягне його в драму, повну помсти, де П’єру доведеться зіткнутися з бандитом.

П’єр починає роздумувати – як смерть може підібратися до людини ненароком, що потрібно встигнути зробити в житті, чи означає взагалі хоч що-небудь це саме життя. Але висновки, зроблені П’єром – що вони змінять? Може, він занадто пізно їх зробив? Скромник-бармен П’єр повернеться в своє містечко після смерті батьків.

Він закохується в таємничу дівчину на ім’я Стелла. І це чудове явище змушує його зустрітися ніс до носа з кримінальним елементом у вигляді Шейна. Фільм Нерівна земля (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Zachary Sluser
В ролях: Антон Єльчин, Зої Дешанель, Джон Хоукс, Аліа Шокат, Френк Ланджелла, Кіран Хайндс, Обрі Плаза, Бенжамін Роджерс, Прімо Аллон, Гарі Хетерінгтон