Фільм Недоліки (2016) дивитись онлайн в HD якості


Кессиди, головна героїня фільму, мріє стати відомою і успішною актрисою. Вона ходить на проби, кастинги, співбесіди, прослуховування, але результату ніякого не отримує. Однак їй потрібно на щось жити, тому працює вона в зовсім іншій сфері. Але раптом її несподівано звільняють. Проблеми валяться на неї одна за одною. Розуміючи, що іншого варіанту все одно немає, героїня вирішує на якийсь час переїхати до своєї матері. Мати намагається допомогти дочці по мірі своїх можливостей, але єдине, що вона може їй запропонувати — це роботу в магазині, яким займається її новий залицяльник.

Кессиди погоджується, не маючи інших варіантів, і отримує посаду кур’єра. Вона повинна доставляти діаманти клієнтам. Оплата не дуже висока за таку роботу, але це все ж краще, ніж зовсім нічого. В один із днів новий бос пропонує Кессиди одну аферу, успіх якої може принести їй пристойний прибуток. Потрібно інсценувати крадіжку діамантів, щоб отримати за це страховку. Фільм Недоліки (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Дівчина погоджується взяти в цьому участь, не зовсім розуміючи, у що вплутується. Їй здається, що все пройде гладко, всі залишаться задоволені і у виграші, але ситуація приймає несподіваний поворот.

Режисер: David Singer
В ролях: Зек МакГоун, Вірджинія Кулл, Ед Беглі мл, Меріл Хеннер, Ештон Холмс, Челсі Росс, Кеті Чанг, Девід Паскуэзи, Джеррі Маккіннон, Behzad Dabu