Події трилера розгортаються в невеликому американському місті. Місцеві жителі стривожені новиною про безслідне зникнення студентки університету. До пошуків дівчата підключаються співробітники правопорядку. Незабаром у досвідченого сищика Роберта з’являються перші докази, які виводять його на Евана Берча. На перший погляд професор філософії веде тихий, спокійний спосіб життя. Він любимо як своїми колегами, так і студентами. Однак слідчий упевнений, що у шанованого всіма викладача є темні таємниці. І головний герой не помиляється у своїх підозрах. Він з’ясовує, що Еван є цинічним брехуном. Вже багато років він зраджує власній дружині зі своїми студентками.

Але сама по собі ця обставина не може служити доказом того, що саме професор розправився з зниклої красунею. Однак при уважному огляді його машини слідчі виявляють кілька особистих речей дівчини, чиєю бездиханний труп вже напевно надійно схований в затишному містечку. І все ж Берч продовжує стверджувати, що він жодним чином не причетний до її зникнення.

Роберту належить ретельно розібратися в цій складній справі, адже в разі його помилки за гратами може виявитися ні в чому неповинна людина. Фільм На межі божевілля (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Симон Кайзер
В ролях: Одея Раш, Пірс Броснан, Гай Пірс, Мінні Драйвер, Олександра Шіпп, Кларк Грегг, Джеймі Кеннеді, Стерлінг Бомон, Фрея Тінглі, Карло Рота