Фільм «Мегре розставляє мережі» – це класичний англійський детектив. Саме в ньому глядач зануриться в елегантне розслідування і атмосферу минулого століття. Фільм знятий на основі книги Жоржа Сіменона. Дії відбуваються в Парижі. Страшне вбивство сколихнуло спокій жителів невеликого містечка. Але хвилювання і страх ростуть все більше, коли починають відбуватися інші злочини. Так як почерк злодіянь був один, стає зрозумілим – орудує серійний маніяк. Цю справу доручили комісару Мегре. Незабаром пролунав дзвінок, в якому хтось повідомив, що вб’є беззахисну жінку.

Мегре в люті. Тепер він зробить все можливе, щоб знайти і покарати злочинця. Піймавши м’ясника, на якого виходив слід, комісар сумнівається в тому, чи справжній це маніяк. І ось, тепер він розслідує загадкову справу, пов’язану з вбивством жінок. Комісар починає розставляти пастки. Фільм Мегре розставляє мережі (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У його мережу обов’язково повинен попастися маніяк, який тримає в напрузі все місто, адже чоловік вирішив піти на крайні заходи-зловити злочинця на живця. Буде не просто, але ризик — благородна справа.

Режисер: Ешлі Пірс
В ролях: Роуен Еткінсон, Лео Стаар, Шон Дингуолл, Олександр Кемпбелл, Бет Кук, Zsófia Rea, Колін Мейс, Х’ю Саймон, Лео Хаттон, Іен Бартоломью