Головні герої фільму – літня корейська знахарка і її молодий син Юн Дончжун. Сім’я живе не багато, але з голоду не вмирає. Жінка зцілює людей. Вона знахар, збирає трави і проводить сеанси голковколювання над хворими. Їх існування в тихій, невеликій провінції Кореї тече плавно і розмірено. Її син відрізняється складним характером і крутою вдачею, проблеми з місцевими часто виникали, тим більше що хлопець страждає синдромом розсіяної уваги, від чого терпить постійні глузування і агресивно на них відповідає. Але ніколи раніше Юн не виходив за рамки. Раптово суспільство сколихнуло страшну звістку. Прямо серед білого дня сталося жорстоке вбивство.

Жертва – молода дівчина, учениця старшої школи. Коло підозрюваних невеликий, і складається поки з однієї людини – сина цілительки. Свідків злочину немає, але в справі виявлено масу непрямих вулиць, які ведуть до нього. Застосувавши сумнівні методи, поліція заарештовує його і силою вибиває попереднє визнання. Люди ополчилися проти юнака, але материнське серце відчуває його невинність.

Тепер мати буде жити заради однієї мети – знайти справжнього злочинця, який вчинив розправу над школяркою і довести непричетність хлопчика. Фільм Мати (2009) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пон Джун-хо
В ролях: Кім Хе-джа, Вон Бін, Чин Гу, Юн Джэ-мун, Чон Мі-сон, Сон Се-бек, Кім Бен-сун, Чхон У-хи, Кім Джин-гу, Е Му-єн