Марджорі — літня скрипалька, що є головною героїнею фільму. Жінка страждає провалами в пам’яті, і це здається для неї справжньою проблемою. Одного разу, коли чоловік Марджорі гине, жінка почала розуміти, що вона не може змиритися з цією втратою. Вона впевнена, що потрібно створити голограму, і це єдиний спосіб не відпускати зображення чоловіка. Багато пригод з’явиться в долі головної героїні. Намагаючись діяти оперативно, героїня привернула увагу своєї дочки і зятя. Ці дві людини не могли зрозуміти, з якої причини жінка не може заспокоїтися. Вона щодня зустрічається з різними проблемами, через які її життя схоже на катастрофу.

Героїня сама створює собі ці випробування, впоратися з якими практично неможливо. Щодня вони змушені йти на крайні заходи в надії допомогти бідній особі, однак вона ніби відмовляється від цієї допомоги. Чи зможе жінка впоратися з усіма труднощами? Багато пригод з’явиться в її житті і невідомо чим все завершиться. Фільм Марджорі Прайм (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Кожен день вона намагається впоратися з різними загрозами і це здається справжньою катастрофою. Намагаючись впоратися з усіма труднощами, герої почали діяти однією командою, намагаючись стати щасливими.

Режисер: Майкл Алмерейда
В ролях: Джон Хемм, Джина Девіс, Тім Роббінс, Лоїс Сміт, Стефані Андухар, Ханна Гросс, Леслі Лайлс, Вільям Уолтерс, Адзума Тсутсуи, Hana Colley