Фільм Ліфт (2001) дивитись онлайн в HD якості


Фільм Ліфт (Down), що вийшов в 2001 році, розповідає про дивну поломку всіх ліфтів в 102-поверховому хмарочосі Millennium Building. Кілька людей, які бажали скористатися ними, раптово вмирають. У чому причина? Люди бояться користуватися підйомниками. А виявити поломку не вдається. Будівля доводиться закрити, а до розслідування причин підключаються журналісти, поліція і спецслужби. Механік на ім’я Марк Ньюман (колишній морпіх) разом Дженніфер Еван (журналістської) також намагаються з’ясувати причини раптових поломок ліфтів і загибелі людей.

У підсумку саме вони знаходять відповідь на питання: Хто винен у тому, що трапилося. Кожен день це будівля відвідують безліч туристів, які прагнуть піднятися на самий верх, щоб оглянути місто з висоти пташиного польоту. Одного разу один зі швидкісних ліфтів ламається, в результаті чого кілька людей гине. Колишній морпех Марк Ньюман, а нині ремонтник ліфтів, намагається з’ясувати причину того, що сталося. Фільм Ліфт (2001) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Йому активно допомагає журналістка Дженіфер Еванс, яка прагне написати сенсаційну статтю. Марк і Дженіфер з’ясовують, що ліфт не підпорядковується центральному пульту, а управляється ззовні.

Режисер: Дік Маас
Актори: Джеймс Маршалл, Наомі Воттс, Ерік Тал, Майкл Айронсайд, Едвард Херрманн, Ден Гедайя