Молода жінка колись давно втекла зі свого рідного дому на березі озера. На втечу вона зважилася після того, як не змогла більше виносити того жаху і кошмару, який творився у них в будинку. Однак через навіть 10 років жінка все ще не може позбутися від кошмарів, що мучать її. Її минуле життя досі впливає на справжнє. Тому, коли вона отримує звістку з дому про важку хворобу батька, дівчина довго сумнівається в необхідності його відвідувати. Зібравши всю волю і мужність в кулак жінка вирішила все-таки з’їздити додому. Можливо ця поїздка допоможе їй назавжди примиритися і розлучитися з минулим. Прибувши, на місце вона знайомиться зі своєю молодшою сестрою, яка трохи загальмована в розвитку.

Їй вдається поговорити з батьком. Дівчині навіть здалося, що їм вдалося трохи налагодити стосунки. Тепер жінка сповнена ентузіазму допомагати батькові, адже не знаєш, що трапиться далі. Раптово батько на її очах замикається в клітці з бджолиними вуликами, просить у дочки вибачення і випускає рой. Таким страшним чином чоловік кінчає життя самогубством на очах власної дочки. Жінка, перебуваючи в шоці, збирається з силами, адже тепер треба подбати про сестру.

Однак відразу після його смерті в будинку починають відбуватися дивні речі і кожен день стає все більш жахливим. Фільм Кривавий мед (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Jeff Kopas
В ролях: Шіней Граймс-Біч, Джил Беллоуз, Кеннет Мітчелл, Дон МакКеллар, Морган Келлі, Скотт МакКорд, Метт Гордон, Наталі Браун, Розмарі Дансмор, Майкл Ханрахан