В центрі сюжету знаходяться двоє приятелів, які весь вільний час просиджують за комп’ютером. Одного разу Том і Кріс натикаються на дуже цікавий сайт, де регулярно викладаються постановочні відео кривавих вбивств. Слава про це інтернет-порталі швидко розноситься по Всесвітній павутині. Ролики видовищних і реалістичних розправ привертають увагу молоді. Головні герої відразу ж стають відчайдушними фанатами творця даного онлайн-ресурсу. Зрештою вони вирішують за допомогою електронної пошти зв’язатися з цією людиною. Однак відповідь власника сайту бентежить товаришів. Виявляється, що всі ці відео – зовсім не постановка.

Незнайомець зізнається їм, що є маніяком, який вже багато років полює на людей. І кілька місяців тому йому в голову прийшла ідея поділитися своїми «пригодами», відкривши персональний веб-ресурс. Приголомшені хлопці просто не знають, що робити з цією інформацією. Вони чудово розуміють, що в поліцейській дільниці їхньої історії ніхто не повірить. Фільм Крикуни (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тим часом нещадний психопат обчислює місцезнаходження Кріса і Тома. Він має намір вбити їх, адже тепер підлітки в курсі його маленької таємниці. До того ж розправа над наївними друзями стане відмінним поповненням для його відеоколекції.

Режисер: Дін Меттью Роналдсей
В ролях: Том Маллой, Кріс банно, Гріффін Метьюз, Емануель Галлуссі, Теодора Вуллі, Еббі Зниження