Коли їм було всього 11-ть років, Ронні Фуллер і її подруга Еліс Меннінг опинилися в центрі жахливої події, що сколихнуло весь їх місто. Обох дівчаток прогнали з дня народження подруги за погану поведінку. Опинившись на вулиці, дівчатка побачили коляску з немовлям, залишену без нагляду. Подругам прийшла в голову ідея забрати малюка, раз він нікому не потрібен, і самим піклуватися про нього. Коли про зникнення дитини стало відомо поліції, розслідуванням зайнялася детектив Ненсі Портер, яка досить швидко знайшла і дитини і обох малолітніх викрадачок. На жаль, малюк до цього часу був вже мертвий. Еліс і Ронні опинилися на лаві підсудних, а потім і у в’язниці.

На свободу обидві дівчини вийшли тільки після того, як їм виповнилося по 18-тьт років. Розуміючи, що в рідному місті їх ніхто не чекає, вони все ж вирішують повернутися, так як більше податися все одно нікуди. Приїхавши додому, дівчата стикаються зі стіною відчуження, з ними ніхто не бажає спілкуватися, але все ж Ронні і Еліс не залишають спроб почати нормальне життя, сподіваючись, що коли-небудь городяни забудуть ту страшну історію.

Однак всі їхні спроби виявилися марними після того, як в місті стало відомо про зникнення ще одного немовляти. Фільм Кожна секретна річ (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Емі Берг
В ролях: Дайан Лейн, Елізабет Бенкс, Дакота Фаннінг, Даніель МакДональд, Нейт Паркер, Коммон, Колін Доннелл, Емі Трибби, Білл Сейдж, Рене Голдсберри