Молода рок-група Starfoxy стоїть на порозі майбутнього тріумфу. Їх довга і копітка робота може, нарешті, окупитися. Хлопці були запрошені на великий модний фестиваль. Виступ на такому заході може в рази збільшити їх армію шанувальників і подарувати можливість вийти на світовий рівень. Тому всі члени групи знаходяться в передчутті події. Щоб якось розрядити атмосферу і скинути зайвий стрес Кірк, Тревіс і Байрон задумують влаштувати гучну вечірку з фанатами, щоб відзначити майбутній успіх. Однак соліст Джекі не в захваті від цієї затії. Виступ відповідальний і краще бути у формі. Втім інші члени колективу повністю ігнорують його побоювання і наполягають на своєму. Ось вечірка в самому розпалі.

Море молодих і привабливих прихильниць надають знаки уваги членам групи. І ніщо не віщувало біди. Проте на ранок в басейні було виявлено тіло однієї з фанаток, а ще двоє загинули в автомобільній аварії на шосе. Цією справою починає займатися поліція. І ось вже майбутні зірки знаходяться в ділянці в ролі підозрюваних. Фільм Кавер-версія (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Для з’ясування обставин справи у колективу беруть свідчення. Однак версія подій кожного учасника практично кардинально відрізняється від інших. Аж до того, хто в що був одягнений і як себе вів.

Режисер: Тодд Бергер
В ролях: Кеті Кессіді, Дрейк Белл, Джеррі Трейнор, Остін Свіфт, Деббі Райан, Ешлі Аргота, Дженніфер Ен, Брайан Хау, Sheila M. Lockhart, Джонні Марс