Фільм Істина в небесах (2016) дивитись онлайн в HD якості


Влітку 1983-го року в Римі зникла дівчина на ім’я Емануела Орланді. Їй було всього 15 років. Все сталося вдень і в центрі міста, але знайти злочинця, який її викрав, так і не вдалося. Дівчина з того часу так і не з’являлася. Місцеві правоохоронні органи займалися розслідуванням, але ніяких успіхів домогтися не змогли. Трохи пізніше цією справою почали цікавитися навіть в Англії. Там було прийнято рішення відправити свою людину, щоб він провів своє розслідування. Ним виявився журналіст Майя Санса. Він людина досвідчена в таких справах, оскільки провів вже не один десяток своїх журналістських розслідувань, які завжди закінчувалися успішно.

Крім того, у нього є італійське коріння, тому поїздка в Рим йому подвійно цікава. Прибувши на місце, герой тут же приступає до роботи. Він починає опитувати людей, які теоретично можуть щось знати, оскільки були свідками того, що сталося, нехай і мимовільними. Фільм Істина в небесах (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чим довше він шукає докази, тим виразніше розуміє, що в цій справі щось нечисто, а навколишні його просто обманюють, коли дають свідчення. Схоже, є ті, хто знають правду, але просто мовчать. Чи зуміє журналіст вивести їх на чисту воду?

Режисер: Роберто Фаенца
В ролях: Ріккардо Скамарчо, Майя Санса, Грета Скарано, Валентина Лодовини, Андреа Яия, Девід Норман Шапіро, Томмазо Ладзотти, Лучіано Роффи, Ентоні Соутер, Елеттра Орланді