Побачивши Алекса Джейкобса на вулиці ніхто ніколи б не здогадався, що зустрівся віч-на-віч з молодим генієм. Володіючи гострим розумом і будучи професіоналом в криптографії він розшифрував інопланетний код, який виявив на супутнику невідомого походження недалеко від Землі. Ця інформація може зробити його багатим і забезпечити безбідне існування ще нащадкам чоловіка, однак він не врахував той факт, що володіння настільки секретної інформації принесе йому більше горя, ніж користі. На Алекса відкрито серйозне полювання. Його розшукують не тільки агенти спеціальних секретних підрозділів, а й інопланетні істоти, які не хочуть, щоб їх плани були розсекречені.

Тепер Алексу доведеться ховатися від ворогів, які слідують за ним буквально по п’ятах, проявивши всю свою кмітливість і логіку. Через свою цікавість і спраги наживи він піддав небезпеці не тільки себе, але і всю планету. Протягом певного часу молодий геній ховається в секретній лабораторії, де намагається виправити свою величезну помилку.

Що ж такого важливого було зашифровано в цьому коді? Чи вийде у героя врятувати своє життя і все людство? Хто допоможе йому в цій нелегкій і небезпечній справі? Фільм Інопланетний код (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Майкл Дж. Куні
Актори: Кайл Галлнер, Аарон Бер, Тейт Бёрчмор, Джошуа Ленг, Мері МакКормак, Бретт Ньютон, Річард Шифф