Гвен з її молодшою сестрою і хворою матір’ю, у якої періодично відбуваються епілептичні напади, одні ведуть фермерське господарство на обдувається морськими вітрами землі. Батько сімейства пішов на громадянську війну, в ті часи захопила британську імперію, і Гвен доводиться самій піклуватися про благополуччя мами і сестрички. Однак і в без того непривабливою і важкого життя дівчини і її близьких починають відбуватися дивні, лякаючі події. Несподівано помирає вся сім’я сусідів, таких же фермерів.

І хоча Гвен розповіли, що сусіди померли від холери, вона влазить в забитий будинок і виявляє в ньому сліди крові. Напередодні цього хтось жорстоко розправляється зі стадом овець, які належать родині Гвен, і кмітлива дівчина починає розуміти, що їй і всій її родині загрожує смертельна небезпека. Фільм Гвен (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

До всього вона не може знайти розуміння і спільної мови з віддалилася від дочок матір’ю, і тепер Гвен належить самій розібратися в тому, яка загроза нависла над її вітчим будинком!

Режисер: Вільям МакГрегор
Актори: Максін Пік, Річард Херрінгтон, Елінор Вортінгтон-Кокс, Марк Льюїс Джонс, Кобна Холдбрук-Сміт