Грейс з самого дитинства мріяла про розкішне весілля. І в доля звернула увагу на її благання: дівчина зустріла забезпеченого, успішного і дуже красивого Алекса. Він оточив її любов’ю, ніжністю і турботою. Їхні стосунки стрімко розвивалися і зовсім скоро закохана пара оголосила про заручини. Відбулася весільна церемонія, що стала найщасливішим днем в житті юної красуні. Познайомитися з сім’єю чоловіка до торжества їй не вдалося, але він пообіцяв якнайшвидше влаштувати з ними зустріч. Вона ще не знає, що приймаючи руку і серце благовірного, вона разом з тим знаходить страшні муки.

Через кілька тижнів молодята переїжджають в особняк батьків чоловіка, що відбувається з давнього і дуже багатого роду, де кожен член сім’ї свято шанує древні традиції. Скоро новоявленої дружині доведеться зіткнутися зі стіною нерозуміння від родичів чоловіка, що в подальшому переросте в справжню криваву війну.

Нові родичі здаються їй милими і доброзичливими, але це триває до того моменту, як ті вирішують влаштувати смертельну бійню. Фільм Гра в хованки (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Меттью Беттінеллі, Тайлер Джиллетт
В ролях: Самара Уівінг, Енді Макдауелл, Марк о’брайен, Адам Броди, Генрі Черні, Ніккі Гуаданьі, Мелані Скрофано, Крістіан Бруун, Еліз Левек, Джон Ралстон