«Гоголь 3: Страшна помста» — це третій фільм про захоплюючі пригоди великого російського класика. На початку історії ми познайомилися з його особистістю і творчістю, яке відправлялося прямо в камін. Обділений натхненням, молодий працівник канцелярії мріяв покинути рамки нудної буденності і знайти сенс життя. Одного разу доля звела його з детективом, який відвідав Полтавську губернію. Саме це знайомство і послужило початком запаморочливих пригод. Письменник разом зі слідчим прямує в маленьке село Диканька, де відбуваються незрозумілі речі. Герой ніколи раніше не стикався з містикою і навіть не припускав про її існування, проте по злій іронії незабаром сам стане головним бійцем проти потойбічних сил.

Вперше він зустрівся з таємничим вершником, що тримав поселення в страху. Однак зловити загадкове створення не вдалося. Пізніше він зустрів Вія-неймовірне Чудовисько, здатне висмоктати душу. Крім того місцевих тероризували злісні відьми, що замишляють темні справи. Фільм Гоголь 3: Страшна помста (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Щоб позбавити людей від нападок страшних монстрів, Гоголю і його напарнику доведеться пройти через масу випробувань і зробити кілька важливих виборів, які пророкують майбутнє…

Режисер: Єгор Баранов
В ролях: Олександр Петров, Олег Меньшиков, Євген Стичкін, Юлія Франц, Артем Сучків, Таїсія Вілкова