У фільмі «Ферзь» 2016 року головний герой не міг припустити, що робота може привести його до особистої трагедії. Даніш Алі вступив в загін, який займається боротьбою з тероризмом і це стало його найбільшою помилкою. У головного героя є сім’я дружина і маленька дочка, якій ось ось виповнилося чотири. Участь Даніша в черговій операції призвела до того, що його доньку вкрали і вбили. Даниш поступово замкнувся в собі і він явно розуміє, що таке жахливе горе він не зможе пережити. В його житті з’являється Пандитджи, хлопець дуже талановитий шахіст, який в минулому був удостоєний звання гросмейстера, саме це знайомство змінило його життя. Ця людина змогла навчити головного героя боротися з трагедією і грати в шахи.

Шахіст поділився своєю історією в якій з’ясовується, що він колись теж втратив дочку. Пандітджі впевнений, що винуватець смерті його дитини є Ізад Куреші, який є місцевим чиновником. Головний герой вирішує допомогти горю свого нового товариша і приступив до розслідування. Водночас відомого шахіста намагається вбити дивна людина на ім’я Ферзь.

Чи вийде у Даніша з’ясувати всі подробиці про смерть дівчини? Дізнається яким боком причетний до трагедії Ізад і хто бажається смерті шахісту? Фільм Ферзь (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Беджой Намбіар
В ролях: Джон Абрахам, Амітабх Баччан, Фархан Ахтар, Адіті Рав Хідарі, Ніл Нітін Мукеш, Prakash Belawadi, Манав Кількість, Мурлі Шарму, Автар Гілл, Vaidehi Parshurami