Дівчина дуже тямуща мисливиця, у якої всі шанси досягти успіху. Вона вчиться всім навичкам стрільби і у неї це чудово виходить. До того ж настанови батька дуже сильно допомагають дівчині освоїти майстерність стрільби. Здається, що тепер вона зможе стати чудовою мисливицею, але одна фатальна помилка повністю все перекреслює. Виявляється, що вона вбила дуже рідкісну птицю, яка перебувала під охороною. Звичайно ж ніхто навіть не думав, щоб розібратися з цим. Адже всі були впевнені в тому, що вони почали зникати саме через це невідомого стрілка, а тому на дівчину було оголошено полювання.

Звичайно ж всі жителі села намагаються приховати дівчину і допомогти їй втекти, та й вона сама сподівалася, що скоро всі забудуть про неї і залишать у спокої. Але погоня як на зло не думала припинятися, та це й не дивно, адже у начальника була своя мета, він планував зловити дівчинку і ціною її життя закрити всі свої гріхи. Він був упевнений, що якщо скине на неї всі свої злодіяння, то буде чистим перед народом і ніхто не стане навіть думати про те, щоб звинувачувати його в чомусь.

Так що дівчинці потрібно було бути гранично обережною і навіть не думати про те, щоб довіряти комусь не тому, в іншому разі їй вже не допоможе ніхто. Фільм Дріб (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Михайло Ред
В ролях: Мері Джой Апостол, Ку Акіно, Джон Арсіл, Арнольд Рейес