Стрічка «Дикість 3: Неграновані алмази» розповідає дивовижну історію двох протилежних за характером дівчат. Олена звикла все життя домагатися всього сама, вона з небагатої сім’ї і деякі її методи виходять за рамки закону. Марі навпаки молода і забезпечена, до того ж незабаром вона вступить в права спадщини, яка дісталася їй від мами. Величезна сума грошей і шикарні діаманти будуть у дівчини. Олена заради шелестких купюр готова на все, вона спокусила вітчима спадкоємиці, а через деякий час заявила про зґвалтування.

Аферистка готова забрати заяву за умови, що їй віддадуть ті самі діаманти. Марі не вірить, що вітчим здатний на такий вчинок і репутація Олени сумнівна, тому вона наймає кращого співробітника ФБР для розслідування. Крістен Річард береться за справу, він професіонал і на його рахунку маса розкритих злочинів. Фільм Дикість 3 (2005) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Завдання Річарда з’ясувати чи відбулося згвалтування насправді або все-таки все було за обопільною згодою. Від роботи чоловіка залежить не тільки життя обвинуваченого, але і подальша доля дорогоцінних каменів.

Режисер: Jay Lowi
Актори: Serah D’Laine, Brad Johnson, Michael Mantell, Сандра МакКой, Клер Коффі, Ван Епперсон