Молода дівчина на ім’я Брітні навіть подумати не могла, що у вирішальний момент та, яку, дівчина вважала найкращою подругою, так підло зрадить. Забезпечений вітчим головної героїні покинув грішний світ, після чого дівчина чекала отримання законного спадку, але підступна однокласниця Майя надає на огляд громадськості незаперечні докази того, що саме вона виступає в ролі законного спадкоємця стану. Після шоку і паніки Брітні вирішує розібратися в ситуації, а суд надсилає для розгляду дивного справи кваліфікованого слідчого.

Чоловікові належить з’ясувати факт шахрайства, але слідчий потрапляє під чарівні чари юних зловмисниць, після чого розслідування справи заходить у глухий кут. Відтепер не тільки кар’єра, а й саме життя людей поставлене на кін. Коли стоїть питання про спадкування мільйонів доларів, знайдуться особи, для яких людське життя не коштує і гроша. Фільм Дикість 2 (2004) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Невже подібними монстрами можуть бути настільки милі і добрі, з першого погляду, Підлітки? На що готова піти Брітні заради законної спадщини? Чи зможе слідчий виплутатися з павутини пороку, в яку чоловіка затягнули хитрі шахрайки?

Режисер: Джек Перез
Актори: Susan Ward, Katie Stuart, Лейла Арчері, Доріт Вольф, Бретт Гілберт, Майкл Чиффо